|
|||
|
|
|||
|
|
petre ionut 7.8 |
|
||||||||||||||||||
Raspunsul proprietarului: Buna ziua. Mi-am adus aminte imediat de dumneavoastra, cu toate ca au trecut cateva luni bune ce cand ati fost oaspetii nostri. Hmmm, ma intreb, cum puteam sa va primim cu paine si sare, cand de fapt v-ati trimis familia inainte... si noi le-am asteptat pe mama dvs si pe fete la Predeal, nu in gara, ci pe peron!, ca sa ajutam la bagaje (bineinteles cursa gratuita)! Si dupa ce v-am adus in alta seara si pe dvs de la gara cu masina, v-am poftit atat pe dvs cat si pe invitatii dvs la cina/gratar, alaturi de familia si prietenii nostri... Personal cred ca nu v-a lipsit "nici painea, nici sarea". In afara de micul dejun, pe care vi l-am servit, ma intreb de ce nu ati doit, bine inteles contra cost, sa beneficiati de servicii, cum ar fi: ghid montan, atv-uri, off-road, airsoft, baby-sitting, secretariat, spalat-calcat. Toate sunt trecute pe site! Si faptul ca nu avem restaurant e trecut pe site. Nu prea putem socializa cu persoane care raspund numai cu "da" si "nu" si care oricum nu doresc sa socializeze. Mari, camerista, Mitzi-pisicuta si catelusele, va multumesc pentru nota 10 si compliemnte! Multumim pentru impresii si mesaj! |
|||||||||||||||||||
| Adauga un comentariu pentru aceasta unitate de cazare | ||||||||||
| Email: | (email-ul trebuie sa fie valid) | |||||||||
| Impresie generala: | 1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
| Pret/Calitate: | 1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
| Servicii si facilitati | 1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
| Personalul hotelului: | 1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
| Curatenie: | 1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
| Locatia: | 1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
| Comentariul tau: | * |
|||||||||
| Antispam |
copiaza in caseta numarul din partea dreapta |
|||||||||
|
Conditii de aprobare a comentariilor
|
||||||||||